By: Kitesurfing Szczecin On: 24 maja, 2017 In: Kitesurfing Miedwie Comments: 0

W tym sezonie w serwisie Family Windsurfing nad Miedwiem zapanowały optymistyczne zmiany. Serwis działa bardzo sprawnie i został wyposażony w nowe, lepsze urządzenia do naprawy tub latawców kitesurfingowych.

Twój sprzęt oddany w terminie

W tym tygodniu naprawialiśmy w serwisie m.in. bary, kilka latawców, deskę wave i nawet buty neoprenowe. Trzeba przyznać, że informacje o gotowości do odbioru otrzymaliśmy nawet przed czasem (!). To za sprawą organizacji serwisu, którą wziął pod swoje skrzydła Baks. Osobiście odbiera sprzęt, przyjmuje płatności i określa terminy. Wszystko działa bardzo sprawnie i szybko. Jak mówi Baks, w sezonie mogą pojawić się naturalne obsuwy, ale staramy się robić wszystko na czas.

Naprawa tub latawców

Nasze dotychczasowe doświadczenia z klejeniem tub latawców były nieprzyjemne. Klejenia puszczały, często w najmniej oczekiwanym momencie, takim jak zagraniczny wyjazd kite 🙁 Jak zapewnia serwis Windsurfing Family, nowa zgrzewarka solidnie skleja tuby latawców. Na razie zrobiliśmy nowy zawór między tubą poprzeczną a główną, sprawdziliśmy na wodzie w Wierzbnie nad Miedwiem – tuba trzyma w 100%.

Trzymamy kciuki, za dobry sezon i jak najmniej napraw. Jeżeli jednak zdarzy Ci się potrzeba naprawienia kajta, deski, czy żagla polecamy serwis Family Windsurfing. Z serwisu korzystamy od lat. Baza położona jest w Morzyczynie nad Jeziorem Miedwie. Dokładną mapkę dojazdu i dane kontaktowe znajdziesz w zakładce serwis.

miedwie serwis kitesurfing windsurfing

Trackback URL: http://kitesurfingszczecin.pl/serwis-kite-wind-miedwie/trackback/

Leave reply:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.