Najszybsze efekty

Szkolenie 1/1 z instruktorem przynosi najszybsze efekty

Cały sprzęt do Twojej dyspozycji

Nie muszisz się już dzielić. Wykorzystujesz warunki w 100% mając tylko dla siebie latawiec i deskę

Twój prywatny instruktor

Instruktor skupiony tylko na Tobie i Twoim rozwoju

Indywidalnie, 1/1 z instruktorem

Kurs kitesurfingu jeden na jeden lub pojedyncza lekcja indywidualna to najlepszy wybór dla osób, które chcą osiągać efekty w najkrótszym czasie. Szkolenie indywidualne jest doskonałą opcją dla tych, którzy są w trakcie nauki kitesurfingu, lub chcą nauczyć się konkretnych umiejętności mając instruktora i sprzęt tylko dla siebie.

Zalecany wybór szczególnie na etapie startu na desce. W tym czasie jest szczególnie ważne, aby mieć latawiec i deskę tylko dla siebie. Nie tracisz wówczas czasu na przepięcie trapezu od kolegi z grupy. Instruktor jest tylko dla Ciebie, możesz pytać, o co zechcesz. Jest w stu procentach skupiony na Tobie i stopniowo koryguje Twoje błędy tak, by lekcja wzbogaciła o nowe doświadczenie i przeniosła Cię na kolejny poziom.

Szybkie efekty

Uczysz się obserwując partnera

Uczcie się od siebie

Obserwuj partnera, ucz się i nabierz sił na swoją kolej

Razem raźniej!

Zapisując się na kurs ze swoim znajomym, dzielicie ze sobą sukcesy i porażki, zyskujecie wspólne wspomnienia

W grupie 2-osobowej

Ten rodzaj kursu jest polecany dla dwóch osób, które w tym samym czasie decydują się nauczyć kitesurfingu. Jesteście tylko we dwoje i Wasz instruktor. Zmieniacie się latawcem i deską, dzięki czemu masz szansę odetchnąć w przerwie. Zapisując się na kitesurfing kurs ze znajomym, dostajesz dodatkową motywację, moc wspólnych wrażeń, po których zachowasz wspomnienia na całe życie.

Kurs w grupie 2-osobowej to zalecany wybór szczególnie na pierwszym etapie nauki na poziomie 1. Na początku jest trochę więcej teorii, którą równie szybko przyswaja się w grupie.

[cq_vc_fluidbox thumbwidth=”260″ fluidimage=”1752″][/cq_vc_fluidbox]

Ekonomicznie

Najtańsza opcja, aby rozpocząć naukę kitesurfingu

Uczcie się od siebie

Obserwuj partnera, ucz się i nabierz sił na swoją kolej

Razem raźniej!

Zapisując się na kurs ze swoim znajomym, dzielicie ze sobą sukcesy i porażki, zyskujecie wspólne wspomnienia

W grupie 3-osobowej

  • Kurs dla trójki osób chcących zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem, lub spróbować tego sportu. 3-godzinną lekcję kite można zakupić w cenie już od 525 zł / osoby.

Uwaga! Na etapie startu na desce kitesurfingowej, czyli poziom 2, zaleca się rozdzielenie grupy i przejście na lekcje indywidualne, aby każdy z kursantów miał stały, nieprzerwany dostęp do latawca i deski. W ten sposób w pełni wykorzystujesz warunki wiatrowe i czas lekcji. Na tym etapie kurs grupowy jest tylko pozornie oszczędny. W każdej szkole kitesurfingu kursanci będący w grupach  dzielą się między sobą 1 latawcem i 1 deską. Dlatego na etapie startu na desce (kitesurfing kurs, poziom 2) lekcje indywidualne są bardziej efektywne i w rezultacie okazują się bardziej ekonomiczne dla kursanta.

Cennik

Cennik

$99per year

2 osoby

175 zł / os.1 godzina

Indywidualnie

280 zł1 godzina

3 osoby

145 zł / os.1 godzina