Prosimy o kontakt bezpośrednio z serwisem kite pod numerem telefonu:

696 484 048

lub mailowo:

baks_1973@o2.pl

Naprawa sprzętu – kitesurfing

Kupiłeś latawiec i podczas pierwszej sesji zawisł na drzewie? Przetarłeś porządnie tubę o kamienie i obawiasz się jej pęknięcia po uderzeniu w wodę? Schodzi Ci powietrze z latawca i nie wiesz skąd? A może pękł Ci balon w tubie głównej i nie wiesz jak prawidłowo włożyć nowy? Skaczesz wysokie big airy i po raz kolejny najbardziej wytrzymałą deskę kite na rynku?

W każdym z tych przypadków rozwiązanie znajdziesz w serwisie kitesurfingowym Windsurfing Family nad Jeziorem Miedwie. W profesjonalnym serwisie załatasz dziury i rozdarcia, wymienisz zawory, skleisz tubę latawca lub fachowo wymienisz balon.

Naprawa latawca

Serwis kite oferuje naprawę rozerwanego poszycia latawca, tuby głównej i żeber oraz wymianę balonu. Wymienisz też zawór inflate – deflate który nie trzyma powietrza, lub wystrzeliwuje po uderzeniu latawca w wodę. Jeżeli Twój latawiec ma już w swoje lata, tutaj wzmocnisz odpowiednimi łatami rozchodzące się szwy. Serwis doskonale sprawdzi przydatność latawca. Po zszyciu latawca możesz dodatkowo otrzymać malowanie szwów dokładnie odzwierciedlające grafikę Twojego ulubionego latawca.

Naprawa deski do kitesurfingu

Złamana deska, pęknięcie, czy po prostu odpryski lakieru na Twoim twin-tipie? Uszczerbiłeś deskę wave na kamieniach, deska a może złamałeś cały dziób? Tym wszystkim zajmie się wyspecjalizowany, szczeciński serwis naprawy kite nad Jeziorem Miedwie.

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju uszkodzenia i typu latawca. W szczycie sezonu serwis nie gwarantuje terminu naprawy.

Family Windsurfing – o serwisie

miedwie serwis kitesurfing windsurfing

Family Windsurfing zajmuje się naprawą sprzętu od 14 lat. właściciele serwisu, znani jako Bolo (ojciec) i Baks (syn), bazują na wieloletnim doświadczeniu i dokładności podczas naprawy. Jak mówią, radość sprawia im widok zadowolonego klienta. W rejonie Szczecina i jeziora Miedwie lokalesi nazywają ich „czarodziejami”, bo reanimują sprzęt niemożliwy do naprawienia. Przywracają do życia praktycznie każdy sprzęt, jaki istnieje na rynku od latawców, przez balony, linki, bary, deski do pianek neoprenowych. Do napraw serwis używa oryginalnych i sprawdzonych materiałów. Najczęstszymi uszkodzeniami są rozdarcia czaszy latawców, zdarzają się też rozdarcia i rozerwania tuby zewnętrznej jak i rozerwane balony. Coraz częściej wymieniane są przetarte, lub zerwane linki w barach oraz linki przy czaszy latawca – kluczowe dla bezpieczeństwa kitesurfera.

Zdjęcia z naprawy latawca

Serwis naprawia nawet takie latawce

Kontakt do serwisu kite

Windsurfing Family – serwis kitesurifing Miedwie

+48 696 484 048

Dojazd

Serwis kitesurfingowy znajduje się w Morzyczynie, nad jeziorem Miedwie. Jadąc ze Szczecina, kierujemy się na Stargard Szczeciński, odbijamy w lewo na Kobylankę. W Morzyczynie, po minięciu stacji Orlen, po prawej stronie drogi pojawia się bilboard z logiem Windsurfing Family, tutaj wjeżdżamy na parking serwisu.

Kliknij „Wskazówki dojazdu”, aby wyznaczyć trasę dojazdu z dowolnego miejsca

Adres: ul. Szczecińska 11 B 73-108 Morzyczyn/ gm.Kobylanka